مراکز خرید

مراکز خرید

امروزه مراکز خرید علاوه بر اینکه مکانی برای خرید هستند به عنوان مکانی برای تفریح شهروندان نیز محسوب می‌شوند. مراکز خرید دیگر تنها شامل تعدادی غرفه یا فروشگاه نیستند، بلکه مجموعه‌ای از رستوران‌ها، سینماها، زمین‌های بولینگ و حتی امکانات ورزشی را شامل می‌شوند. بر این اساس تأمین امنیت این اماکن و مشتریان آن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

سناریوی اول: تأمین امنیت و کنترل در تردد وسایل نقلیه

با استفاده از آنالیز پلاک‌خوان کالامهر می‌توان خودروی پرسنل مراکز خرید، صاحبان فروشگاه‌های مختلف و مشتریان را شناسایی کرده تا در کمترین زمان ممکن، خدمات ویژه‌ای در زمینه پارک خودرو و غیره به آن‌ها ارائه شود.

همچنین با ترکیب آنالیز پلاک‌خوان و تشخیص چهره می‌توان از احتمال تشخیص اشتباه به دلیل دستکاری دوربین یا استفاده از خودرو توسط دیگران، جلوگیری نمود.

 

سناریوی دوم: شمارش افراد در ورودی فروشگاه‌ها

با استفاده از آنالیز شمارش افراد شرکت کالامهر و نصب دوربین در ورودی فروشگاه‌ها، می‌توان تعداد مشتری‌هایی که به هر مغازه وارد می‌شوند را شمارش کرد. این آنالیز می‌تواند اطلاعاتی مانند توانایی هر فروشگاه در جذب مشتریان را در اختیار واحد مدیریت مراکز خرید قرار دهد.

 

سناریوی سوم: نرخ تراکم در فضاهای عمومی

در بیشتر موارد، فضاهای عمومی در مراکز خرید مانند رستوران‌ها، در ساعاتی از روز بسیار شلوغ می‌شوند. با استفاده از آنالیز نرخ تراکم می‌توان میزان تجمع در این گونه فضاها را تشخیص داد. همچنین نقشه حرارتی قادر است نقاط پرتردد را شناسایی کرده تا اقدامات امنیتی بیشتری در چنین محل‌هایی اتخاذ گردد.

 

سناریوی چهارم: بررسی مشتریان

شمارش افراد یا محاسبه نرخ تراکم، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار واحد مدیریت مراکز خرید قرار می‌دهد. علاوه بر این، برای ارزیابی و آنالیز مشتریان هر فروشگاه می‌توان از تشخیص سن و جنسیت مشتریان، حالت و وضعیت چهره‌ی آن‌ها نیز استفاده کرد.

 

سناریوی پنجم: زمین خوردن افراد

تأمین ایمنی مشتریان در محیط داخلی مراکز خرید بسیار ضروری است. شرکت کالامهر قادر است امکانی را فراهم آورد تا در صورت بروز سانحه برای افراد و به زمین افتادن آن‌ها، این پیشامد به سرعت به سرویس‌های خدماتی اطلاع داده شود.

آنالیزهای هوشمندسازی شرکت کالامهردنیا راه‌حلی نوین در زمینه‌ی تأمین امنیت و بازاریابی به شمار می‌روند که به این ترتیب قادر خواهند بود کنترل و مدیریت کسب و کار شما را ارتقاء بخشند.

در رده‌ی امنیت، کالامهر بیش از ۴۵ آنالیز مختلف از جمله شناسایی چهره، اشیاء و پلاک خودرو تا آنالیزهایی مانند شمارش، مدیریت ترافیک و غیره را گرد هم آورده است تا به این ترتیب از پیشامد هر اتفاق ناگوار جلوگیری کند.

در رده‌ی بازاریابی، کالامهر بستری را فراهم می‌آورد تا بتوانید از طریق آن مشتری‌های خود را شناسایی کنید. از مزایای این نرم‌افزار این است که تمامی آنالیزهای مرتبط در این زمینه را در یک بستر گرد هم آورده که این امر امکان ساماندهی دوباره و مدیریت سیستم را سهولت می‌بخشد. همچنین از طریق این بستر، امکان دسترسی و مدیریت سیستم از هر مکانی همیشه فراهم است.

نرم‌افزار پیشنهادی ما امروزه برندی مطرح در زمینه‌ی ارائه‌ی راهکارهای هوشمند بوده که در حال ارائه خدمات خود، در زمینه‌ی آنالیز تصویر می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.