اخبار گروه

اخبار پلیمر:حضور شرکت کالا مهر در نمایشگاه ایران پلاست مورخ 2-5 مهر سال 1396

اخبار صنعت غذا :نمایشگاه تجاری و اقتصادی ستارگان صنایع غذایی-تهران

شرکت پاکنامان ایلیا مهر در این نمایشگاه که باحضور کشورهای روسیه،افغانستان،عراق،آذربایجان،ایران و … در تاریخ های 2 و 3 ام مردادماه 95 در برج میلاد تهران برگزار شد، حضور پیدا کرد و به معرفی محصولات خود پرداخت.

 

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و ماشین آلات-مشهد

شرکت پاکنامان ایلیا مهر از تاریخ 4 الی 7 شهریور ماه 95 دراین نمایشگاه که در مشهد مقدس برگزار شد،حضور پیدا کرد.

 

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات -تهران

در این نمایشگاه که از 23ام الی 26ام شهریور ماه 95 برگزار شد شرکت پاکنامان ایلیا مهر یکی از غرفه داران حاضر در نمایشگاه بود.

 

اولین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و آشامیدنی و صنایع وابسته-کیش

این نمایشگاه که در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد از تاریخ 7ام الی 10ام مهرماه 95 برقرار بود.

 

 

نمایشگاه فرهنگی و بازرگانی با عنوان”نقش بانوان در اقتصاد ملی“-تهران

از 25ام آذرماه الی 4ام دی ماه 95 این نمایشگاه برای تجلیل از زنان سرپرست خانوار که اقدام به اشتغال زایی  نموده اند در برج میلاد برگزار شد.

. رویداد تبلیغاتی (Event) نوشابه انرژی زا REALMIX  در هتل نارنجستان نور مازندران در تاریخ سوم و چهارم فروردین 1396 برگزار گردید.
رویداد تبلیغاتی (Event) نوشابه انرژی زا REALMIX با همکاری باشگاه لوکس سواران ذاکریان در تاریخ پانزذه اردیبهشت 1396 برگزار گردید.
رویداد تبلیغاتی (Event) شرکت پاکنامان ایلیامهر  با همکاری باشگاه لوکس سواران ذاکریان به مناسبت ماه مبارک رمضان در تاریخ نوزده خرداد 1396 برگزار گردید.
مسابقات درگ ورزشگاه آزادی به اسپانسری شرکت پاکنامان ایلیا مهر در تاریخ 27 مرداد 1396

 

اخبار تکنولوژی :

نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی :

شرکت بین المللی توسعه طراحی وساخت کالامهر دنیا، با افتخار میزبان حضور گرم بازدیدکنندگان در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی خواهد بود.

از شما همراهان همیشگی دعوت می‌کنیم با بازدید از غرفه ویرابین در IPAS 2017، با آخرین دستاوردها و راهکارهای این شرکت از نزدیک آشنا شوید.

وعده دیدار ما: مصلی امام خمینی(ره) سالنD، غرفه 47

زمان بازدید: 24 الی 27 مهرماه  ۱۳۹6، ساعت ۹ الی 18

 

 

 

# تیر 1396

سمینار معرفی راهکار‌های هوشمند‌‌‌ سازی روشنایی معابر شهری و صنعتی ویرابین در شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی برگزار شد. در این جلسه که با حضور مدیران ارشد شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی و شرکت بین المللی کالامهر برگزار شد طرفین به بحث و تبادل نظر در مورد راه‌کار‌های هوشمند سازی شهر‌ها خصوصا آخرین فناوری‌ها در زمینه هوشمند سازی چراغ های خیابانی اعم از LED و لامپ های مرسوم ازقبیل سدیم و جیوه و … پرداختند.

 

 

# اسفند 1395

نهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید‌‌پذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی از تاریخ 6 الی 9 اسفند ماه سال 1395 توسط شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا و با حضور شرکت های داخلی و خارجی پیشرو در این زمینه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

شرکت ویرابین برای نخستین بار در این نمایشگاه شرکت کرد و محصول چراغ هوشمند خود را به معرض دید عموم قرار داد. راهکارهای روشنایی هوشمند معابر و خیابان ها و ادغام با راهکارهای دیگر به عنوان توسعه بازاری جدید در کشور و همکاری در خصوص توسعه و معرفی بازارهای داخلی و صادراتی از مواردی بودند که بیشترین استقبال را از راهکارهای ارائه شده توسط شرکت کالامهر در این نمایشگاه، به خود اختصاص دادند.

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.